TJ SK Čéčova České Budějovice

Plzeňská 36 České Budějovice, PSČ 370 04, tel. 387 423 561, mob.723 773 121

Váňa Pavel - trenér

Váňa Pavel

23.5. 1955

- trenér, předseda a sekretář oddílu

- zakladatel oddílu TJ SK Čéčova Č. Budějovice 1.10. 1993

- atleti pod jeho vedením přivezli jednu medaili z ME, 36 medailí z MČR a 1335 medailí z KP

 

 Koho vychoval?


Říčař Martin - účastník MS do 17 a 19 let

                      - MČR - 1. místo 300 m a 60 m st. žáci

                                  - 1. místo 60 m, 150 m a 2. místo 300 m st. žáci

                                  - 1. místo 60 m a 2 místo 200 m dorostenci

                                  - 1. místo 100 m a 2. místo 200 m dorostenci

                                  - 1. místo 60 m a 2. místo 200 m dorostenci

                                  - 1. místo 100 m a 200 m dorostenci

                                  - 3. místo 100 m do 22 let

                                  - 1. místo 60 m junioři

                                  - 2 x 4. místo 200 m do 22 let

                                  - 6. místo 200 m do 22 let

                                  - 6. místo dálka dorostenci

                                  - 5. místo 200 m muži

                                  - 6. místo 200 m muži

                                  - 7. místo 60 m muži

                                  - 3. místo 100 m junioři

                                  - 4. místo 400 m junioři

                                  - 2 x 5. místo 100 m a 200 m muži

                                  - 2. místo 100 m do 22 let

                                  - 4. místo 200 m do 22 let

                                  - 2. místo 60 m a 3. místo 200 m junioři

                                  - 6. místo 60 m muži

                                  - 2 x 2. místo na 100 m  do 22 let

                                 -  3. místo na 200 m do 22 let

                  ME do 19 let - 2. místo 4 x 100 m

                                        - 9. místo 100 m

 

Mrkáčková Lenka - MČR - 2. místo disk st. žákyně

 

Racková Petra - MČR - 2. místo 1 500 m st. žákyně

                                      - 5. místo 400 m dorostenky

 

Rizvanovič Benjamín - MČR - 3. místo víceboj ml. žaci

                                                 - 10. místo dálka a 12. místo 800 m st. žáci

 

Budínová Michala - MČR - 2. místo 200 m dorostenky

                                             - 6. místo 60 m st. žákyně

                                             - 7. místo 150 m st. žákyně

                                             - 7. místo 100 m a 200 m dorostenky

                                             - 7. místo 200 m do 22 let

                                             - 8. místo 200 m dorostenky

                                            - 10. místo 60 a 200 m juniorky

 

Melichová Jana - MČR - 2 x 2. místo 400 m přek.

                                        - 3. místo 400 m přek. ženy

                                        - 5. místo pětiboj ženy

                                        - 6. místo 400 m přek.

                                        - 5. místo 400 m přek.

                                        - 2 x 2. místo 800 m ženy

                                        - 2 x 3. místo 800 m ženy        

                               

Váňová Bohuslava - finalistka z MČR

                                - 5. místo 200 m juniorky

                                - 7. místo 200 m do 22 let

                                - 2 x 8. místo 200 m ženy

                                - 6. místo 200 m akademičky

                                - 7. místo 100 m akademičky

 

Zelená Veronika - finalistka z MČR

                             - 6. místo 300 m st. žákyně

 

Kovaříková Veronika - finalistka z MČR

                                      - 5. místo 300 m st. žákyně

 

Vomáčková Monika - finalistka z MČR

                                   - 2. místo 300 m st. žákyně

                                   - 6. místo 200 m a 9. místo 60 m dorostenky

                                  -  8. místo na 200 m dorostenky

                                  -  7. místo 200 m juniorky

                                  - 10. místo 100m juniorky

 

Kučerová Monika - finalistka z MČR

                                - 8. místo 60 m a 300 m st. žákyně

                                - 5. místo 300 m st. žákyně

 

Svobodová Martina - finalistka z MČR

                                   - 8. místo výška juniorky

                                

Dobnerová Karla - finalistka z MČR

   -  8. místo dálka st. žákyně

 

Kožíšková Lenka - finalistka z MČR

                               - 8. místo 1 500 m st. žákyně

                               - 4. místo přespolní běh st. žákyně

 

Berná Lucie - finalistka z MČR
                     
-  5. místo oštěp st. žákyně

 

Zemanová Aneta - finalistka z MČR

  - 7. místo koule st. žákyně

 

Autengruberová Tereza - finalistka z MČR

              - 5. místo disk st. žákyně

 

Gurčík Tomáš - MČR - 7. místo 200 m přek. st. žáci 

 

Kratochvílová Inka - finalistka z MČR

                                   - 8. místo koule juniorky

                                  - 10. místo koule juniorky

                                  - 10. místo kladivo do 22 let

 

Flaška Roman - 5. místo 400 m muži

                          - 5. místo 200 m muži

                           - 7. místo 400 m muži

 

Gocala Pavel - finalista MČR

                       - 5. místo 300 m st. žáci

                       - 5. místo 300 m st. žáci

                       - 2. místo 300 m st. žáci

 

Burdová Magdalena  - 10. místo 200 m přek. st. žákyně

 

Beneš Lukáš - MČR - 2. místo 1500 m dorostenci

 

4 x 60 m - MČR - 5. místo (Pirisinová, Dobnerová, Vančáková, B. Váňová) st. žákyně

4 x 60 m - MČR - 8. místo (Vomáčková, Bártlová, Budínová, Kalivodová) st. žákyně

3 x 300 m - MČR - 4. místo (Vomáčková, Bártlová, Kohoutková) st. žákyně

3 x 300 m - MČR - 8. místo (Podlaha, Gurčík, Rizvanovič) st. žáci

4 x 400 m - MČR - 5. místo ženy (B. Váňová, Budínová, Vomáčková, Melichová)

4 x 100 m - MČR - 8. místo ženy (Melichová, Budínová, B. Váňová, Vomáčková)

4 x 60 m - MČR - 7. místo (Burdová, M. Šimerová, A. Novotná, Kunová) st. žně

3 x 300 m - MČR - 7. místo (Kunová, Švejdová, A. Novotná) st. žně

4 x 400 m - MČR - 1. místo (Váňová, Budínová, Vomáčková, Melichová)  ženy

4 x 60 m - MČR - 5. místo (Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná) st. žákyně

4 x 400 m - MČR - 7. místo (Kobernová, Švejdová, Budínová, Vomáčková) do 22 let

3 x 300 m - MČR - 10. místo (Šimerová, Novotná, Burdová) st. žákyně

 

Pavel Váňa

Váňawww.jpg